görDÜĞÜNgibi Organizasyon

HAKKINDA

Siz çayınızı yudumlarken keyifle...

Bizler, sizler için tüm organizasyon işlerinizi üstleniyoruz.

Özel günlerin illaki bir koşturmacası, telaşı oluyor. Bu telaş içerisinde, özel gününüzün nasıl geçeceği endişesi de ister istemez sizde bir stres yaratıyor. Bizler en başta bu stresinizi yok ediyor ve gerekli tüm organizasyonunuzu üstlenerek bu özel ve güzel gününüzün kusursuz, mutlu bir şekilde geçirmenizi sağlıyoruz.

Özellikle bayanların, en özel anlarının güzelden öte harika geçmesi konusunda büyük bir titizlik ve kusursuzluk isteğinin bilincindeyiz ve bu doğrultuda sizleri üzmemeye söz veriyoruz.

Özel anlarınızı ölümsüzleştiren organizasyon

Düğün & Kına Organizasyonu

 Full paketerimiz ile güzel anlarınıza farklılık katıyoruz.

Asker Eğlencesi

Moral çok önemli! Böylesi bir günde askerlerimizi en üst seviyede moral ile uğurluyoruz.

Özel Günler

Doğum günü, yıl dönümü, iş yemekleri… Özel günlerinizde olası tüm güzellikleri sizler için bir araya getiriyoruz.

İlteriş YAVAŞ

Konservatuar Mezunu

İlteriş YAVAŞ Kimdir?

1979 İzmir Doğumlu. 3 Yaşında sevimli minik gitarı ile ilk sahne deneyimini yaşadı. Müziğe olan ilgisi ile o yaşta eğitimler almaya ve sahnelere çıkmaya başladı. Küçük yaşlarda bir çok sahne deneyimi dışında bir çok konser verdi ve başarı belgeleri, plaket gibi ödüller ile ödüllendirilip basına konu oldu.

Lise yıllarında Ankara’da, Ankara çok sesli devlet korosunu kazanarak batı müziği eğitimini aldı. Ardından İzmir’de Karşıyaka Belediyesi Devlet Konservatuarı Türk Sanat Bölümünü bitirdi. Piyano, Kanun, Ritim eğitimlerini başarı ile tamamlarken olduğu okulda hayatının biricik aşkı ile tanışıp askerlik bitişinde birlikteliklerine imza atarak devam etmekte ve bu evliliklerinden de harika 2 erkek evlat sahibi olmuşlardır.

Askerliğini Elazığ Ordu Evinde yaparken kurmak istediği firmasının alt yapısını özenli bir şekilde planlarken, askerden döndüğünde biricik eşinin de desteği ile görDÜĞÜNgibi Organizasyon kurulmuştur.

Günler çuvala mı girdi deme!

Hemen takvimde yerini al, özel gününe özellik kat…

Adres

1775/7 Sk.No:22/C Nergiz

Karşıyaka / İZMİR

Telefon

 İlteriş YAVAŞ
+90 544 697 89 31

 İlkay KİBAR
+90 553 995 54 58

    İletişim Formu: